DYY Video Converter

1.0.0.0
oy
0

Multimedya dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürün

750

Bu uygulamayı oyla

DYY Video Converter, taşınabilir cihazlar tarafından desteklenenler dahil her platformdaki en popüler formatlarla çalışan kullanışlı bir multimedya dosya dönüştürücüsüdür.

Bu araçla fotoğrafları, videoları ve diğer multimedya dosyaları ihtiyacınız olan oynatıcının formatına herhangi bir hat vermeden dönüştürebilirsiniz. Bir tıklamayla dökümanlarınızı herhangi bir bilgisayar ya da cihazda okuyabilirsiniz. DYY Video Converter kullanması çok kolay olan minimalistik bir arayüze sahiptir. Sadece dönüştürmek istediğiniz dosyayı ve ihtiyacınız olan formatı seçin, orijinal boyutuna göre birkaç saniye veya dakika içinde yeni dosyayı elde edeceksiniz.

Toplu halde dönüştürememenize rağmen, bir filmi ve alt yazısını aynı anda dönüştürebilir böylece filmleri her iki dosyayı dönüştürmeden gömülü alt yazıyla izleyebilirsiniz. DYY Video Converter; iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, PS Vita ve hatta BlackBerry, Xbox ve Apple TV de kullanılan formatlar dahil birçok formatı destekler.
Uptodown X